Firma maine rikkuja maili.ee Alex Prim

Hoiatus! Ärge kasutage turunduse eesmärgil oma firma tutvustamiseks e-maili kampaaniate pakkujaid, sest see on spam ning teie selle finantseerija. Üks sellistest on maili.ee all tegutsev Alex Prim.

Järgnevalt pilt ühelt aadressilt, kuhu ta on saatnud sellel aastal 25 korda teate, et pakub e-maili kampaaniaid. Tema klientide kirjad lähevad samadele saajatele.

spam maili.ee pakkumised
maili.ee spam kirjad 2013. aastal kuni 22. oktoobrini.

Lisatud august 2016

Lehekülje maili.ee omanik on eraisik Aleksandr Primakov, kes on kriminaalkorras karistatud 2 kuu vanglaga, sest pani 2012. aastal toime Karistusseadustiku § 385 lg 1 kvalifitseeritud teo.

§ 385 Vara varjamine pankroti- ja täitemenetluses
(1) Füüsilisest isikust võlgniku või juriidilisest isikust võlgniku juhatuse või seda asendava organi, samuti nõukogu liikme poolt pankroti- või täitemenetluses võlgniku vara varjamise või selle või muude võlausaldajale tähtsate asjaolude kohta ebaõigete andmete esitamise eest

Kas Aleksandr Primakov ehk [email protected] ka tegelikult vangi läks või milliseid rahalisi karistusi riik talle pani, saate lugeda sellest sissekandest Kriminaal maili.ee spam taga Aleksandr Primakov
Kriminaalset karistust saab välja tuua ainult ise karistamata inimene. Kuigi Eesti riigis on äärmiselt lihtne sattuda Karistusregistrisse, sest riik elatub trahvidest.

See Alex Prim on tegelikult lühend ehk varjunimi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga