Õnnetust toov Lauri Viikna Reformierakonnas

Maailmas on inimesi, keda tabab üks tagasilöök teise järel. Üheks selliseks “piksevardaks” tundub olevat reformierakondlane Lauri Viikna, keda tuntakse Tivoli tuuride kaudu.

Teisipäeval 7. mail 2013 jäi Lasnamäele püstitatud Tivoli ilma elektrita ja atraktsioonile jäid lõksu inimesed. Kokku tuli päästjatel karusselli pealt maha aidata 7 inimest.  Ta kinnitas Õhtulehele, et külastajatele ohtu ei olnud ja kõik atraktsioonid on läbinud tehnilise kontrolli.

Siinkohal oleks asjakohane meenutada, et kunagi aastaid tagasi oli hirmus õnnetus Rakveres. Karussell läks põlema ja sellest pritsis õli ka inimestele. 2 noort neidu said tõsiseid põletushaavu ja väiksemaid põletusi veel kümmekond inimest. Kahjutasu küsimise ajal selgus, et atraktsioonide omanik oli Rootsi firma ja neid oli kindlustanud Poola firma. Seega jäid inimesed tühjade pihkudega. Lauri Viikna pääses puhtalt.

Kuressaare linnas oli võimul Reformierakond Urve Tiidus´e juhtimisel ja siis anti Lauri Viikna firmale ülisoodsalt maad kasutada.

Pärnust väljudes jäi Tivoli tuuri veoautod silma liikluspolitseile, mis tuvastas nende seas ka selliseid, millel keelati liikumist jätkata ja kästi kohale kutsuda puksiir.

Veel tuleb meelde, et ühel teisel aastal suri Tivoli tuuri ajal isegi krokodill, kes teadaolevalt on kaetud plaatidega ja tugeva nahaga ning vastupidav igasugustele keskkonnast tulevatele rünnakutele. Selline hea kohastumus on lasknud neil olemas olla miljoneid aastaid, kaasaegse inimese vanuseks pakutakse kõigest 50 tuhat aastat.

2009. aasta septembris oli Tivoli Valgas ja siis juhtus samuti elektrikatkestus.

Tundub, et Lauri Viikna Tivolis pileti ostmine on justkui loterii, et millise kavavälise närvikõdi osaliseks seekord saad: jääd lõksu elektrikatkestusest, saad põletushaavu, jääd kusagile kinni või veel midagi neljandat.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga