Reformierakondlasest Rae vallavanem vabandas oma poja gümnaasiumi ette roojamise pärast

Midagi imelikku toimub Harjumaal Rae vallas. See on paar viimast aastat olnud juhtida Reformierakonna nimekirjas kandideerinud Veigo Gutmanni poolt. Tema pojaga on seotud ka viimane kohalik skandaal. 19 aastane Eric jäi vahele kohaliku gümnaasiumi ette roojamisega (kakamisega) ja peab nüüd karistuseks tegema 100 tundi üldkasulikku tööd.

Eric tunnistas oma süüd ja mõistis, et toimepandu väärib üheselt hukkamõistu. Ta on nõus ja valmis lisaks politsei poolt määratud rahatrahvile tegema Jüri Gümnaasiumi heaks ühiskondlikku kasulikku tööd ja pean õigeks, et esimesel võimalusel ta peabki alustama. Koolidirektori Maria Tiroga saime kokkuleppele, et töö 100 tunni ulatuses Ericule leitakse ning hiljemalt suvevaheajal saab ta hakata tööle.

Veigo Gutmann 9. septembri Delfi artikli.

Sellistel materjalidel on kalduvus arhiividest ära kaduda või saada moonutatud ja seetõttu ka koopia tekstist pildina.

9. septembri Delfi teade reformierakondlasest Rae vallavanema Veigo Gutmanni vabandusega
9. septembri Delfi teade reformierakondlasest Rae vallavanema Veigo Gutmanni vabandusega

Tegemist on juba teise Reformierakondlastega seotud avalikus kohas kakamise eest trahvi saamisega. 2007. aasta suvel toimusid Reformierakonna suvepäevad Võrumaal ja nendelt tulnud üle 50 aastane meesterahvas jäi kakamisega vahele Võru linna pargis. Ta heideti sellise teo pärast erakonnast välja aga ajalehtedes ilmunud viited teo kohta ei ole enam interneti otsingutega leitavad.

Peaks küsima, et mis värk on reformierakondlastega, et kipuvad ilusa Eestimaa peale kakama?