Kohtutäi Risto Sepp sai kriminaalsüüdistuse

Lõpuks ometi on asutud seadusi eiravaid kohtutäitureid korrale kutsuma. Neist üks jultunumaid Risto Sepp sai TV3 uudiste teatel kriminaalsüüdistuse. Millise asja eest, pole kahjuks teada, sest 20. oktoobri saates seda kirjas ei olnud. Otsisin ka internetis aga sealne otsing ei andnud veel vastust.

Taustaks olgu öeldud, et selle kirjutajal oli isiklik kokkupuude selle kohtutäiga. Seaduste selgitamine talle võttis poolteist aastat aega, 2 Justiitsministeeriumi korrale kutsuvat otsust ning lõpuks halduskohtu otsust. Seda kõike selle pärast, et ta arvas endal olevat õiguse küsida menetluse alustamise tasu kui dokumendid saatis kulleriga valel aadressil, kus neid keegi ei saanudki vastu võtta.

See olgu ka lisatud, et Tõnis Palts maksis talle pool miljonit linna rahast (täpsemalt küll umbes 0,6 miljonit krooni) Tartu maantee laiendusele ette jäänud büroopinna eest. Siis ta oli veel Res Publica liige, nagu ka Palts.

Rohkem ei hakka siinkohal meenutama seda kokkupuudet lugemisraskusega inimesega, kellel pealegi on ka valetavad abilised (tõlgendas samamoodi ekslikult seadust).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga